Září 2012

Prolog

30. září 2012 v 12:47 | Fidelle |  Omnia vincit amor
Ahoj, zlatíčka :)

Asi se divíte, co to tady na vás vyplynulo. Abych řekla pravdu, ano, udělala jsem to zas. Přepsala Omniu. Tu povídku miluju čím dál víc. Baví mě vymýšlet všechno, co se stane... A pořád mi připadá, že si zaslouží lepšího autora, než já. A tak píšu znovu a znovu ve snaze, něco udělat, něco změnit. Nevím, nakolik se to daří, ale doufám, že jednoho dne na tom budu aspoň tak dobře, jako Lith...

No, ale... Konec keců, že ano.. Víte, šidím vás o komentáře a kašlu na vás. Nepamatuju si, kdy jsem naposled komentovala u některé z vás a je mi to upřímně líto. Přesto vás chci, alespoň tady, u prologu, požádat o konstruktivní kritiku. Ráda bych se dozvěděla, co jde zlepšit, co vám na mém stylu vadí. Chtěla bych jednou psát dobře a to bez zlepšování nepůjde.

Ráda bych tenhle kousek věnovala Lith jako omluvu za to, že v něčem s ní prostě nemůžu souhlasit.


Souznění

26. září 2012 v 17:00 | Fidellína |  Škrábání tužkou po papíře
Hojda, velevážení. Taky vám připadá, že to tu trošku zapadá prachem? He, mě taky! A taky byste nejradši napráskali Fidellíně, že to tu tak zanedbává? Jop, já taky!

Abych pravdu řekla, je to se mnou strašný. Kreslit kreslím jen pitomosti, psát píšu jen ještě větší pitomosti nebo depkařiny. Muhéé, a víte co? Múzák se nade mnou slitoval a dal mi pusu! Na čelo, ale přece. Tak mě napadá, že vám ho někdy budu muset namalovat, protože on se vyfotit nedá, bídák jeden!

A víte co? Dochází mi originální názvy obrázků! (Bídák múzáckej: "Pche, ona někdy nějaký originální názvy měla, jo?"). No jo, asi má pravdu, stejně to ale jde se mnou z kopce. A víte, že tenhle obrázek je Souznění? Větší pitomost vážně nebyla na skladě! Ale tak... Abych to tu trošku rozprášila... ehm... odprášila, tak vám ho sem hodím.. A víte co? Radši žádný komentáře k tomu! Račte radši sklopit zraky před něčím s tak trapným jménem...

...Souznění