Morgana Pendragon

26. října 2012 v 12:50 | Fidelle |  Blendy
Zdravím, vážení.

Opět musím říct, že to tu jaksi zapadá sněhem - v nejbližší době doufám, to bude doslovně. Plánuju totiž něco jako zimní dessign. Tenhle tady je jen tak provizorní, protože se mi už moc stýskalo po modré barvě.

Všimli jste si taky, jak jsem neaktivní? No, neplánuju to na nic svádět - ačkoli škola mě štve a počítač už zase umřel. Zkrátka a dobře si tu píšu sama pro sebe a najednou koukám, jak je nová kapitola Omnii o ničem. Dovedete si představit ten šok? Píšete s nadšením a najednou zjistíte, že to nemá pointu. Zabíjela bych.

Ale co že je tohle za článek? Ano, vážení, zapřísáhlá nepřítelkyně vší nepotřebné grafiky splácala blend, protože jednak... nechtěla, aby tu ten článek byl jen tak, bez obrázku. A za druhé chtěla dát na vědomí, že si bere na triko, že právě ona infikovala naši blogařskou Osadu sestávající se z povídkářek zrádnou nemocí. Merlinitidou. Jasně, byla jsem to já, kdo s tím prvně přišel, tím to hasne.

Morgana je celkem fajn a mám ji ráda. Proto je tu poprvé ona. Někdo by se mohl ptát, proč tu není Artuš a na to mám jednoduchou odpověď - Artušínek je moc krásný pro amatéra, jako jsem já. Nechtěla bych ho urazit. ;)

No nic, blend jsem pro jistotu skryla pod perex, tak se kdyžtak mrkněte.

Anebo radši ne...Ty oči jsou děsné, já vím.

Ta ruka ještě horší, to vím taky.

A ta maska je tam na prd.

Jo, a písmo - můj nepřítel.

Jak to tak ale vypadá, pomalu si začínám zvykat na Photoshop.

Děsí mě to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Penelope Carolin Olivier Penelope Carolin Olivier | E-mail | Web | 26. října 2012 v 13:30 | Reagovat

Myslím, že začátek je to výborný. ;) Na PS jsi zvykneš. :) Je to jen o tréninku a ty jsi hodně šikovná. Moc se těším na zimní dess. ♥
Merlinitida. :D Ano, jaká zrádná a nakažlivá nemoc, tohleto. :) ♥ A jak jsem za ní ráda. :* Děkuju. :)
To s tou Omniou chápu, znám to z vlastní zkušenosti, takže s tebou soucítím. ;)
Měj se krásně! :)

2 Surynka Surynka | Web | 26. října 2012 v 13:50 | Reagovat

Je to hezké. Ta ruka mi přijde v naprostém pořádku, trochu větší problém mám s těma hadíma očima, možná by mohly být zezhora trochu zastíněný, když je tam ta maska, ale jestli je to tvůj začátek v PS, tak klobouk dolů. To písmo je vybrané dobře, jen ta barva se hůř čte, ale když se na to tak podívám, celkově to k sobě hezky sedí. Takové tmavé a ten blend se tak nějak stylové hodí i k současnému designu :D Líbí se mi to :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama