Listopad 2012

5.kapitola

25. listopadu 2012 v 15:17 | Fidelle |  Omnia vincit amor
Zdravím.
Jak se to stalo, že přistála nová kapitola? Sama nevím. A neručím za kvalitu. Já sama mám dojem, že je to asi jedna z nejhorších... Ale tady máte aspoň důkaz, jak moc blbě to dopadá, když se tam pokouším napasovat děj.
Omlouvám se, že přestože je tohle polokulatá kapitola, nemám sílu být slavnostní. Jen pro oznámení - zbývá maximálně deset kapitol, ano? No, čtěte, komentujte, žijte. Díky...


Cesta bez konce: Život v iluzi

20. listopadu 2012 v 21:40 | Fidelle |  Originální jednorázovky
Tak dneska snad bez úvodu nebo věnování. Jen podotknu, že je to něco podobně krátkého jako První sníh.


4.kapitola

11. listopadu 2012 v 18:13 | Fidelle |  Omnia vincit amor
Ahojte, všichni :)
Jak možná někteří z vás netuší, příští týden tu budu mít francouzku. Od úterka do úterka. Celkem se těším, i když se zároveň i trochu bojím, aby nebyla... nevím... Aby nebyla jako některé mé spolužačky.
Právě kvůli ní jsem se rozhodla, zveřejnit tuhle kapitolu už teď, protože je dost možné, že kvůli ní nebudu stíhat napsat něco dalšího nebo se vůbec nedostanu k počítači. Proto je to tu už teď...
Věnování? Hm. Marně přemýšlím, kdo si to zaslouží a kdo si to určitě přečte! No, mrkla jsem se na ty 3 komentáře k minulé kapitole a došla jsem k názoru, že jejich autorky se pomalu začínají stávat stálicemi... Tudíž je to pro Penn, Lily a Emmu. Je mi líto, že ostatní nekomentují. Chápu, zkoušky... No, to je jedno.
Kdyby měl kdokoli jakoukoli připomínku, ať napiše! Chci o všem vědět, ano? Tak... Napište.

P.S.: Být vámi, přesvědčím se, že jsem četla poslední kapitolu. Nevím, jestli to málo komentářů přisuzovat tomu, že jste si jí prostě nevšimli nebo tomu, že nemáte čas na komentování. No, uvidí se.


Cigaretový kouř

4. listopadu 2012 v 16:09 | Fidelle
Tak. Něco jsem sepsala... Chyběla tu fanfiction jednorázovka, tak jsem zapřáhla své dvě nej postavy a vyjela! A abych vám to čtení trochu okořenila, dokud pod touhle povídkou nebude aspoň pět komentářů od různých lidí, nic sem nepřibyde, tak! Vydírání... Tak se na to musí! :D Ale prosím nějakou kritiku, nebo aspoň cokoli trošku rozepsanějšího.


Vymíráme.

4. listopadu 2012 v 10:13 | Fidelle |  Články pro znuděnce...

Víte, co si myslím o dnešní komunitě pisálků? Těch, kteří se věnují Potterovské fanfiction. Těch, kteří si říkají Potterheads? Nejsou. Vymírají. Odcházejí. Opouštějí.

Je mi to samozřejmě moc líto. Ale nevím, co by se s tím dalo dělat. Když projíždím některé starší články na povídkářských blozích, v komentářích je spousta lidí, co psalo. A pak, když kliknu na web, objeví se zpráva, že blog neexistuje. Nebo je tam na prvním místě stručný článek o stěhování. To pak kliknu na odkaz tam. Jenže tam nic není. Prázdný blog s posledním článkem starým třeba rok.

Kde najdu někoho, kdo se ještě Harrymu věnuje? Někoho, kdo ho čte. Kdo by někdy mohl zaskočit na tenhle blog, číst a komentovat. Takových lidí vážně moc není. Ale proč ne? A je to skutečně jen otázka mého blogu?

Nevím, proč si tu vylívám srdce, když si to stejně nikdo nepřečte. A když jo, bude to pro něj jen kvílení malý puberťačky nad nízkou návštěvností.

Ano, nad tou tu trochu běduju taky, ale hlavní poselství je, že mám akutně málo povídek na čtení. Proč všichni zapomínají? To byl Harry hitem akorát nějakou dobu? Ne, sakra! Vždyť my jsme přece ta Potterovská generace! JKR pro nás vytvořila Pottermore! Tak proč se, sakra, děje tohle???

Mnozí z nás píší... Ale jak dlouho ještě?

Celé poselství tohohle článku se dá vlastně shrnout, víte? Mizíme a vymíráme.

Snad právě proto jsem si vytvořila tuhle ikonku.


Vím, že tenhle článek si přečtou tak tři lidi. Jako vždy. Ale co já s tím můžu dělat?

Navíc... To ani není článek. Je to jen vý... ...zva? ...lev? ...plň? Kdo ví...

Pro hlodomily - zdrojem obrázků v tomto článku je icon archive.

3.Kapitola

3. listopadu 2012 v 9:25 | Fidelle |  Omnia vincit amor
Ten trapný moment, když si uvědomíte, že celou dobu píšete o ničem... Ale tak... To je jedno, dlužila jsem vám to.

Ale i tak... Kapitola je pro Emmu, kdyby snad měla zájem. Jsem vážně ráda, že se našel nový čtenář. Na starém blogu to četlo dost lidí, ale že to objevila tady? Nevídáno...

Ale tak.. Omlouvám se, ale je to vážně o ničem. A krátké. Múza mi trucuje v koutě, proč prý jsem nezačala psát tu novou povídku. Jenže ona asi nikdy nepochopí, že nejsem schopná psát dvě povídky najednou...