Krátká sonda do mého života

15. prosince 2012 v 16:58 | Fidelle |  Články pro znuděnce...
Tak nějak jsem si říkala, že by možná bylo docela dobré, dát vědět, že ještě pořád dýchám. Nemyslím si, že by to totiž jinak bylo zřejmé. Blog zapadá prachem, na skypu jsem jako mrtvola a v reálném životě jako bych taky pořád byla mimo. Nevím, co se to se mnou děje. Asi mě opustil ten pověstný duch Vánoc, který by mi měl pomáhat v takových chvílích.


Včera jsem byla se sestrou na Hobitovi. Vážně se mi to líbilo, až na to, jak nechutné byly ty brýle... Ale to je jedno... Taky jsem si jen kvůli tomu filmu koupila popcorn a colu. Popcorn byl v krabičce s obrázky z filmu a kelímek je plastový, dýl vydrží a taky je s touhle tématikou. Jinak jsem se popcornu skoro nedotkla, nemám ho ráda. Proto jsem ho dneska zavřela do krabičky a vzala ho s sebou na nákup vánočních dárků s kamarádkou. Pak jsme ho obě snědly k obědu. Tak když nebylo nic lepšího...

Mám pocit, že Vánoce už jsou dávno za mnou. I ta správná zima. Zbyla tu po ní jen kluzká zamrzlina a hnědá brečka. A po Vánocích jen přeplněné supermarkety a rádoby vtipný moderátor z Blaníku na Plzeňském náměstí. Už jsem se zmiňovala, že nemám ráda trhy? Ani nevím, jak se to stalo, když jsem byla malá, připadaly my úžasné. Snad proto, že jsem jim letěla na ty předražené výrobky, kterým se, aby se neřeklo, přidá před jméno "středověký" nebo "domácí". Teď mě ta představa trhů spíš znechucuje. Spousta lidí hrajících si na Vánoční pohodu, děti ovlivněné tím červeným dědkem, co letos běží v reklamě na Coca Colu (a pokud můžu říct, letos to vypadá vážně blbě) nebo snad stánkaři, kteří se na všechny procházející dívají jako na kořist.

Musím teď znít jako strašný suchar, pesimista a někdo, kdo je věčně nespokojený. A věřím tomu, protože se tak sama cítím. Nevím, jak si pomoct a tak radši všechno nechávám, jak je. Vždyť kdo by se staral o to, co dělá, když je v pátek konec světa, že? Někdy si připadám jako někdo, kdo v tom vidí naději.. Že umře každý, kdo to tu ničí a bude všem fajn (i když bych možná mohla umřít taky, že?), někdy je mi to úplně jedno. Vzdávám se, kašlu na všechno. Teda krom školy. Snažím se.

Tenhle článek je jen plný plků, ale měla jsem potřebu dát vědět, že tu Dells ještě někde je. I když si momentálně jako ta holka, co zakládala tenhle blog, nepřipadá.

(Tentokráte bez podpisu, protože autorka není schopná přijít na to, kým zrovna je.)

P.S. - Koho by zajímal osud Omnii, ať radši nedoufá moc jasně. Mám tisíc pět set slov, to znamená, že další tisícovka chybí. Snad se nějakým zázrakem objeví, až budu spát, kdo ví. Nebo si možná udělám expedici do hlavy té holky, co to psala a pokusím se k ní vrátit. Každopádně nevím, kdy bude pokračování a neodvažuju se nic slibovat. Stejně vím, že bych to nedodržela, jako vždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Penelope Carolin Olivier Penelope Carolin Olivier | Web | 16. prosince 2012 v 9:24 | Reagovat

Ach Dell... *medvědí objetí* Jsem ráda, že žiješ. :) Hobit se mi taky moc líbil, šli jsme ale jen na 2D, já 3D moc nerada, bolí mě z toho hlava. :( Já se místo popcornu, který taky nemám ráda, cpala mentoskami. :D
Je mi líto, že je ti takhle... :( Moc bych ti chtěla nějak, jakkoliv, pomoci. Kdyžtak řekni, prosím... *další ještě větší medvědí objetí* :*

2 Surynka Surynka | Web | 16. prosince 2012 v 11:35 | Reagovat

Ahoj, je hezké vědět, že ještě stále žiješ :)
Na Hobita plánuju jít až po Vánocích.. teď jsou kina přeplněná, včera jsem viděla Atlas mraků a jsem z toho filmu nadšená.. ale k tomu Hobitovi; slyšela jsem, že to prý není moc dobře natočený a proto sháním nějaká hodnocení :D Co si o tom myslíš ty?
Já pečlivě sleduju každý den předpoveď počasí a hlídám si, aby na Vánoce mrzlo :) Zatím to snad vypadá nadějně, ale nečekám, že by to letos vypadalo jinak než vloni, předloni, předpředloni.. :(
Vánoční trhy mám ale ráda. Připomínaj mi, že jsou Vánoce (když to teď venku tak nevypadá), i když máš pravdu,že trhovci jsou nesnestilení červenej dědek na zabití.. a letošní reklama na coca-colu je taky letos mizerná.. a to jsem se na ni dřív těšila, protože dokázala vykouzlit vánoční atmosféru.. no.. aspoň, že máme tu kofolu, alespoň nějakou reklamu nezměnili a nechali tu hezkou vánoční :)
Letos jsem byla na Staromáku, což se mi málokdy stává, přestože bydlím celoročně v Praze, a musím říct, že mě naštvalo, že jsem ani nevěděla, v jaké jsem to vlasatně zemi. Samý turisti, nejčastěkí byla slyšet ruština a němčina a dokonce ani ti trhovci nebyli češi! Tak sakra, kde to jsme?!
Já doufám, že tě tahle tvá nálada co nejdřív opustí, že zase objevíš svého ducha Vánoc a chuť psát :)
Hezké svátky ;)

3 Illienel Illienel | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 17:38 | Reagovat

Dellie...mrzí mě, že jsem se dlouho neozvala, o to víc, když vidím, že se nemáš právě nejveseleji :( Jsem už doma z nemocnice, ale je mi zle, jen ležím a nedokážu ani psát...Jinak bych Ti už dávno napsala. Chci jen, abys věděla, že i když se ted neozývám, myslím na tebe každý den a mám Tě ráda!
Přeji Ti, aby Tě navštívil pravý Duch Vánoc a donesl Ti nejen pěknou vánoční atmosféru, sníh a dobrou náladu, ale i to největší objetí, jaké jsem schopná Ti se svými mizejícími silami poslat...
Krásné Vánoce, Dell! Snad opravdu budou...Moc Ti to přeju :*

4 Lilyan*** Lilyan*** | 19. prosince 2012 v 17:50 | Reagovat

Dell moc ti toho nenapíšu, ale soucítím s tebou.. A nejsem schopná nic psát.. Z dalšího dílu Lásky mám asi 30 slov..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama