Květen 2013

Vyjevené a chlupaté

12. května 2013 v 10:00 | Fidelle |  Škrábání tužkou po papíře
Ahojda,
včera za mnou dorazili naši s tím, že dítě by mělo na počítači trávit maximálně dvě hodiny denně, a že já už jsem tam určitě déle, takže ať jako už vypadnu. No, tak jsem kreslila.. Je to jen taková blbůstka, protože jsem vážně nevěděla co by. Víte, já bych kreslila, až bych brečela, jen kdybych věděla co. To jen občas najdu nějaký takový obrázek, do kterého se děsně zažeru a potom, když je jakože hotový, tak jsem trošku zklamaná, že to šlo tak rychle.
No, nevadí. Asi už jste zvědaví, co že se skrývá pod názvem hodným umělce (:D) a já už vám to brzy ukážu. Jen dodatek - kresleno po paměti, i když jsem si trošku vypomohla s obkreslením tvaru hlavy podle obrázku, protože já sama tento námět doma naživo neměla a když přebývaly (ty náměty) u babičky, byla jsem ještě moc malá na to, abych si všímala.
Fajn, to by bylo asi vše. V životě vše jakž takž šlape, takže zase někdy, jestli se mi povede něco nakreslit (kdybyste měli nějaký nápad, asi bych vás láskou snědla... Což znamená - klidně napište do komentářů, jestli vás něco napadá, budu vděčná :) )..